Bizi Tanıyın

HAKKIMIZDA

YKT filo kiralama 20 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olup 2009 yılından beri Filo kiralama piyasasında hizmet vermeye başlamıştır. YKT Filo Kiralama müşterilerine operasyonel kiralama ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel Filo yönetimi hizmetleri vermektedir. Yıllar içinde standardını koruduğu hizmet kalitesi tecrübeli ve dinamik ekibi ile Türkiye çapında 500 den fazla kurumsal müşterisi tarafından güvenilir bir iş ortağı olarak tanınmaktadır. Hedefi müşterilerinin faaliyetlerine değer katarak, işletmelerin tercih edilen tedarik noktası olmaktır. Gerek satış, gerekse satış sonrası ekipleri müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özel ve proses çözümlerini sunmak üzere çalışırlar. 

 

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin faaliyetlerine değer katmak, bu amaç için uygun stratejileri geliştirmek ve uygulamak, müşteri memnuniyeti anlayışımızı koruyarak ve geliştirerek müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmayı sürdürmektir.

 

VİZYONUMUZ

Uluslararası platformda tanınan , dünya standartlarında , çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, örnek alınan bir kurum olmak. Tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmet veren, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir hizmet firması oluşturmak.